Listado de inscritos en las carreras

Listado de inscritos en las carreras
Grupo A (4 a 5 años)
Dorsal n.
1 EMMA GIL SANCHEZ
2 ADRIA MATILLA CUYAS
3 BRUNO REQUENA GARCIA
4 DANIEL GUIDUZ GARCIA
5 DIDAC ALARCON GARCIA
6 GARBET DATSIRA
7 HELENA CUEVAS SAN MIGUEL
8 HUGO SANCHEZ HERNANDEZ
9 ISAAC GNOUMOU DEL ÀGUILA
10 IZAN GONZALEZ FERNANDEZ
11 IZAN GARCIA GAVILAN
12 JANA ANDREU SUCARRATS
13 LEIRE GARCIA MENDEZ
14 ORIAL TERES PUEYO
15 ORIOL BABIO DEL AGUILA
16 MARIA CUADRA CANO
17 NOA GOMEZ DEL PILAR
18 SERGI MATILLA
19 ARINA LAGOUCH
20 IMAN LAGOUCH
21 PEDRO TERUEL VILLAR
22 ADRIAN CASTRO
23 MARTINA GRACIA RUBIO
24 IRIS PEREZ CUELLO

 

Grupo B (6 a 7 años)
Dorsal n.
31 ALBA GARRIDO VILLALONGA
32 ALEIX PALAU MARQUEZ
33 ALEX SOLBAS GUITIERREZ
34 ANDREU MARTINEZ JIMENEZ
35 ANNA MONTES FONTECHA
36 ARIADNA PALACIO
37 CARLA BARJOLA MARTINEZ
38 DAVID GONZALEZ FERNANDEZ
39 ELISABEHT GROUMOU DEL AGUILA
40 GUILLEM BABIO DEL AGUILA
41 JULEN GIL SANCHEZ
42 MARC GNOUMOU DEL AGUILA
43 MARTA MATARIN GRIS
44 MARTINA GRACIA RUBIO
45 MARTINA LOPEZ DOMENECH
46 NIL BLANCH FERRER
47 NOURA LAMZOUGHI AL ANDALUSI
48 PAULA LOPEZ DOMENECH
49 TEO SANCHEZ HERNANDEZ
50 YAIZA BORDERIA FERNANDEZ
51 MARTA TARINS GRIS
52 JULIA MULGOS
53 POL VILA
54 BETH AMBROS
55 ABOEGHANI EZZAHRANI
Grupo C (8 a 9 años)
Dorsal n.
61 CLAUDIA MUÑOZ TORNER
62 ADRIA MARTINEZ DEL ANDRADE
63 ALEX MATARIN GRIS
64 ALEIX CALVO
65 ANNA SUAU MALLAT
66 ANNE CRESPO UTRERA
67 BERTA BABIO DEL AGUILA
68 IKER PALACIOS CASTRO
69 IKER LLAMAS MORALES
70 QUIM PIQUERAS
71 XAVI ALCOBERRO FERNANDEZ
72 ALEX MATARIN GRIS
73 LAIA VILA
74 MOHAMED EZZAHRANI
75 MANUEL PEREZ
Grupo D (10 a 12 años)
Dorsal n.
91 AINA PIQUERAS
92 AINHOA MEDINA GONZALEZ
93 ANDRES MORA LUQUE
94 AROA JIMENEZ MANEUS
95 CARLA AMORAGA
96 NAYRA LOPEZ FERNANDEZ
97 NEREA MUÑOZ TORNER
98 NIZAR LAMZOUGHI AL ANDALUSI
99 PAU BARJOLA MARTINEZ
100 ANABEL TERUEL VILLAR
101 SHILO
102 MARC CALVO
103 AINA PIQUERAS
104 SANDRA MEJIA RODRIGUEZ
Grupo E (13 a 16 años)
Dorsal n.
121 ALEX ALVAREZ GARCIA
122 ALEX TERRATS ARROYO
123 CLAUDIA ALARCON GARCIA
124 CLAUDIO ARAUJO
125 MARC LIETOS RAMIREZ
126 OSCAR LOSADA GARCIA
127 YESSICA MELINA MARTINEZ FURTADO
128 ALEJANDRO MARTINEZ SERRANO
129 SARA EL KHATTTABI
130 JAN BUZON

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *

Podeu fer servir aquestes etiquetes i atributs HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>